מבצעים כחול לבן: הכול על שופינג איי אל

שופינג IL היא יוזמה של גוגל שבמסגרתה מגוון גדול של חנויות אונליין מישראל מציעות הנחות ומבצעים לקהל הישראלי. מדובר ביוזמה שטובה גם למשק הישראלי אבל גם לקהל הצרכנים, בייחוד על רקע היכולת לבצע רכישה של מוצרים בעלות כספית אטרקטיבית ומבלי לצאת מהבית. מדוע כדאי לנצל את המבצעים כחול לבן לטובת צרכנות חכמה? להלן כל הפרטים.

מה כדאי לקנות במהלך שופינג IL?

שופינג IL התחיל בתור יוזמה של מנוע החיפוש הגדול בעולם גוגל לטובת עידוד של עסקים לפתוח אתרים אינטרנטיים ובהתאם לכך גם להגדיל את היקף ההכנסות. כאשר לוקחים בחשבון כי הקהל הישראלי אוהב מאוד לבצע רכישות אונליין, אין ספק כי היוזמה בדמות שופינג איי אל הפכה לחגיגת שופינג מטורפת המתבצעת בזמן חודש נובמבר וזוכה לביקוש אדיר מצד קהל הצרכנים. מדובר ב WIN WIN לשני הצדדים – הצרכן יכול לבצע רכישה של מוצרים או שירותים בעלות כספית אטרקטיבית דרך רכישה המתבצעת באתר, ואילו החברות מקבלות חשיפה כמו גם יכולת לפנות לקהל יעד רחב.

המבצעים של שופינג IL כוללים הנחות משמעותיות בגובה של עד 50% ולעיתים גם יותר מכך, אולם צריך לקחת בחשבון כי לרוב המוצרים נחטפים ועל כן רצוי להכין את העגלה שלכם מראש ולהתכונן לקראת חגיגת הקניות אשר מתרחשת בכל שנה בחודש נובמבר. לא מעט חנויות החליטו להצטרף לחגיגה הזו, כאשר ביומיים של שופינג אונליין ניתן לבצע רכישה של מגוון פריטים – החל מבגדים, נעליים, אביזרים, מוצרי חשמל, טקסטיל, קוסמטיקה ועוד. מאז שנת 2014 ועד היום הצליחו חברות כמו גם בעלי עסקים להגדיל את היקף ההכנסות, כל זאת במסגרת של יומיים של מבצעים. לאור הביקוש זמני ההמתנה לקבלת המוצרים התארכו, אולם בטווח הרחוק אין ספק כי מדובר בדרך מצוינת ליצור מענה המגיע לידי ביטוי בניצול של ימי הטבות משמעותיים בעבור צעירים, מבוגרים ואפילו ילדים.

רגע לפני שאתם מזמינים – מה חשוב לדעת?

הפיתוי לבצע רכישה של מוצרים במסגרת של חגיגות השופינג IL הוא גבוה מאוד, בייחוד בשל המבצעים האטרקטיביים. יחד עם זאת, חשוב לפעול בתור צרכנים חכמים, גם ברשת האינטרנט. בשלב הראשון, קבעו מראש מהו מסגרת התקציב שלכם לטובת ביצוע הרכישות. בנוסף, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין החנויות השונות, וזאת מתוך מטרה להוביל לקבלת הצעת מחיר נוחה אשר תואמת את מסגרת התקציב. לעיתים יכול להיות הבדל של עשרות ולעיתים גם מאות שקלים בין החנויות, מה שיכול להוביל בסופו של דבר לניצול מקסימלי של חגיגת השופינג אונליין. בנוסף, מומלץ להיצמד למוצרים שאתם צריכים ולא קונים רק בגלל שהם במבצע. מאחר והביקוש לרכישה במסגרת היומיים הללו הוא גבוה מאוד, הוסיפו את המוצרים שאתם רוצים כמה ימים לפני החגיגה, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי אכן תוכלו לבצע רכישה המתבצעת במשלוח עד הבית. אולם, צריך לקחת בחשבון כי בשל הזינוק במספר הרכישות זמן ההמתנה מתארך ויכול לקחת גם מעבר לחמישה ימים, תלוי בחנות ממנה אתם רוכשים.

לסיכום

חגיגת השופינג IL הפכה למסורת צרכנית שמצליחה לסחוף אלפי צרכנים ישראלים, הן בשל המחירים הנוחים והן בשל היכולת להכיר חנויות חדשות אשר מציעות מבצעים כמו גם הטבות במסגרת חגיגות שופינג איי אל. היוזמה שהתחילה לפני מספר שנים הפכה לחלק בלתי נפרד מעולם הצרכנות באינטרנט, ועל כן מומלץ לנצל את ההזדמנות ולהשקיע את כספכם בחוכמה, כל זאת כחלק מיצירה של מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של רכישה המתבצעת דרך האינטרנט ותומכת באופן משמעותי בכלכלה הישראלית.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות