מתארחים בחג הקרוב? אל תבואו בידיים ריקות! 5 מתנות מושלמות שיתאימו בול

מוזמנים לבני משפחה או חברים בחג החנוכה הקרוב? ובכן, בשביל לא להגיע בידיים ריקות אפשר ואף רצוי להעניק למארחים שלכם מתנה מיוחדת. בשביל לסייע לכם, בחרנו להציג את חמשת המתנות שיכולות להתאים בול לאירוע, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי במתנה שתשאיר טעם של טוב בעבור המארחים שלכם. מוכנים? בואו נתחיל!

חנוכייה מעוצבת

מתנה מושלמת שיכולה להתאים באופן מושלם לאווירה של חג החנוכה ולמנהג של הדלקת נרות היא כמובן חנוכייה. אם עד לפני מספר שנים הסתפקתם בחנוכייה מסורתית למדי, כיום ניתן להשקיע ולבצע רכישה של חנוכייה אשר  יכולה להתאים באופן מושלם לאווירת החג. ברשתות המתמחות בתחום עיצוב הבית כמו גם בחנויות של תשמישי קדושה אפשר לבצע רכישה של חנוכייה בעלות כספית אטרקטיבית, ובהתאם לכך להוביל להשקעה כספית משתלמת.

מארז ספא

מארז יוקרתי שיכול להתאים מאוד לחגיגות חג החנוכה הוא מארז ספא המורכב מפילינג גוף, קרם גוף, חלוק רחצה איכותי לצד סבון. מדובר באחד מהמארזים הכי נמכרים והוא זוכה לביקוש אדיר בייחוד לקראת החגים, כאשר שפע של חנויות מציעות מארזים בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על פינוק שיכול להתאים בעבור גברים ונשים כאחד. מדובר במתנה מפנקת שיכולה להתאים מאוד לאווירת החג, ואותה ניתן להזמין דרך חנויות המתמחות בתחום ואשר מציעות מגוון רחב של מארזים בהתאמה אישית למסגרת התקציב

מארז שוקולדים

דרך מצוינת שבמסגרתה תוכלו להשקיע את הכסף שלכם ולהעניק מתנה חגיגית שיכולה להתאים מאוד  לאווירת החג הוא מארז שוקולדים חגיגי. אפשר לבצע הזמנה מראש של מארז יוקרתי דרך חנות המתמחה בתחום או להרכיב בעצמכם, כאשר שימו לב כי אתם נצמדים למסגרת התקציב שבחרתם מראש, כאשר אפשר ואף רצוי לשדרג את המארז באמצעות יין שישתלב בצורה מושלמת עם המארז שלכם.

שעת תה

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות כולל מתנה המבוססת על שעת התה המפורסמת באנגליה. רכישה של ספל תה מעוצב לצד חליטות תה מהווה דרך מצוינת ליצור מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של מתנה מקורית ואפילו מרגשת. אפשר להוסיף נר גדול אשר מתכתב עם האור הגדול של חג החנוכה, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מתנה מקסימה שתאפשר לאורחים שלכם להתפנק במסגרת חגיגות החג, בייחוד על רקע ההבנה כי מדובר במתנה שהיא גם מפתיעה אבל גם יכולה להתאים מאוד לאירוח המתבצע במתכונת גדולה כמו בחג החנוכה.

אלכוהול משובח

אלכוהול הוא פתרון מצוין בעבור מי שרוצה לסגור פינה, ולהעניק למארחים שלכם מתנה שיכולה להתאים לכל סוג של אירוע. בכל חנויות האלכוהול ניתן לבצע רכישה של אלכוהול בעלות כספית אטרקטיבית ואפילו עם בקבוקים מיוחדים שיכולים להתאים באופן מושלם לרוח החג, ומאחר ומדובר במתנה שצריכה להתאים לחג החנוכה, בחרו בבקבוק מעוצב או כזה שמוגדר כמהדורה מוגבלת, מתוך מטרה להעניק למארחים מתנה איכותית שיכולה להתאים באופן מושלם לאווירת החג.

לסיכום

דרך הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להוביל להשקעה כספית נבונה אשר מבוססת על רכישה של מתנות שיכולות להתאים באופן מושלם לאווירת חג חגיגית. רגע לפני שאתם מבצעים הזמנה, מומלץ לחשוב היטב על מסגרת התקציב וכן לבצע השוואת מחירים בין הספקים, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית משתלמת אשר תניב מתנה איכותית, לכבוד חג החנוכה שמתקרב בצעדי ענק. והכי חשוב – לא לשכוח לצרף כרטיס ברכה.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות