ליזמים, לחברות ולפרילנסרים: הכירו את חללי העבודה המשותפים של Dogether

חללי עבודה משותפים הם כבר מזמן לא טרנד חולף. ככל שהעולם מתקדם, ועסקים חדשים נפתחים, כך גם חללי העבודה המשותפים הפכו לקבועים בחייהם של סטארטאפיסטים, ואנשי דיגיטל ותוכן רבים. תחשבו על זה כך, הם לא צריכים לשכור משרד מצד אחד, ומצד שני הם לא חייבים לעבור רק מהבית – כי אחרי הכול, עבודה מהבית זה אמנם נחמד אך לעיתים זה עלול להיות בודד מאוד, חללי עבודה משותפים מאפשרים היכרות עם אנשים משותפים מאותו התחום, או מתחום חופף, ומעניקים תחושה של ביחד. אז מה היתרונות של עבודה בחללים משותפים, ומה כדאי לדעת על חללי העבודה המשותפים של Dogether?

היתרון הברור ביותר של חלל עבודה משותף הוא הגמישות שהוא מספק במגוון תחומים:

  • תוכלו לשכור את חלל העבודה המשותף באופן גמיש –  אף אחד לא ידרוש מכם לחתום על חוזה מחייב לפרק זמן ארוך, תוכלו להשכיר את החלל המשותף פר יום או פר שעה – במסגרתו תקבלו כיסא נוח, שולחן כתיבה ועוד.
  • תחסכו עלויות – לא תצטרכו להשכיר משרד ולשלם עליו דמי שכירות גבוהים כל חודש – כל מה שאתם צריכים לעשות כשמתחשק לכם לעבוד מחוץ לבית, בחברת אנשים זה לשכור את חלל העבודה המשותף, וכך תוכלו לחלק את זמן העבודה שלכם בין עבודה מהבית לעבודה בחלל המשותף.
  • תוכלו לגייס עובדים נוספים – בעבודה מהבית בלבד תתקשו לגייס אנשים, כי זה פשוט לא מתאים שהבית שלכם יהפוך למשרד עם המון עובדים. לכן, באמצעות השכרת חלל עבודה משותף תוכלו לזמן ישיבות שבועיות עם העובדים שלכם ובשאר הזמן כולכם תעבדו מהבית, או לחלופין תקבעו שכולכם תעבדו מספר שעות שבועיות בחלל העבודה המשותף – מה שחוסך המון כסף, כך תוכלו לגייס עוד עובדים.
  • השכרת חלל עבודה משותף לישיבות – גם אם יש לכם משרדים, אך חדרי הישיבות שלכם קטנים מידי או שכלל אין לכם חדר ישיבות, בעת ישיבות צוות שבועיות, מומלץ לשכור חדר ישיבות – כך תוכלו להעביר את המסר שלכם בצורה הטובה והמדויקת ביותר, בחלל גדול ומרווח.

חללי העבודה המשותפים של Dogether – כל מה שחשוב לדעת

Dogether מציעים חללי עבודה משותפים והשכרת חדרי ישיבות לכל מטרה, בגדלים שונים ובסכומים שונים – כלומר, תוכלו לבחור בחדר קטן יחסית בתקציב נמוך, או בחדר מרווח המתאים למספר גדול של אנשים, בעלות גבוהה יותר. חדרי הישיבות, וחללי העבודה המשותפים של Dogether מאובזרים מאוד – בכל חדר תוכלו למצוא אמצעי הקרנה, WFI, פינת קפה, שתייה קרה ושתייה חמה ופינוקים נוספים. כאמור, את החדרים ניתן להשכיר לכל מטרה, החל מפגישות עסקיות עם לקוחות פוטנציאליים, וכלה בישיבות פנימיות עם העובדים שלכם, ואפילו עבור מפגשי סיעור מוחין עם השותפים העסקיים שלכם.

בשורה התחתונה,

 Dogether מאפשרים השכרת חדרים יפים וחדשניים לפי שעה, כלומר לא תצטרכו להתחייב מראש ליום שלם. אך אם אתם זקוקים לפתרון קבוע על בסיס יומי, שבועי או חודשי של חדרי ישיבות, או חללי עבודה משותפים כמובן שזו גם אופציה. החברה מציעה מגוון מסלולי השכרה המותאמים אישית. החברה מאפשרת השכרת חדרים במחירים נוחים למדי – כך תוכלו להנות מהיתרונות הרבים של השכרת חדרי ישיבות וחללי עבודה משותפים בלי לשבור את הכיס, ובלי להשכיר משרד באופן קבוע בעלות חודשית שתקשה על העסק שלכם לפרוח. החדרים של החברה נמצאים בנתניה ובראשון. אם אתם מתלבטים לגבי הגודל והנראות של חדר הישיבות שאתם רוצים להשכיר, תמיד תוכלו להתייעץ עם המומחים של Dogether, הם גם יסייעו לכם להתאים את חדר הישיבות לצרכים שלכם, וגם יסבירו לכם על מסלולי ההשכרה של החברה.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות