מטפלים בעור הפנים באהבה: כל היתרונות של סרום ויטמין סי

ויטמין C הוא ויטמין הפועל כנוגד חמצון עוצמתי והוא משמש לטובת מגוון רחב של תפקידים, הן בתהליך של הגברת ייצור הקולגן אשר אחראי לבנייה של כל רקמות החיבור בגוף ועד לשמירה על בריאות העור. עוד בתחילת המאה ה-17 נהוג היה להשתמש בוויטמין C לטובת טיפוח עור הפנים, מאחר והוא משתתף בתהליכים רבים, כולל חיזוק ומיצוק עור הפנים. לשגרת טיפוח המשלבת את הסרום המבוסס על ריכוז גבוה של ויטמין C יש יתרונות משמעותיים, ובשל כך במדריך הזה נציג לכם את כל היתרונות של סרום עוצמתי כמו זה.

גוון עור זוהר

שימוש בסרום ויטמין c עשוי לסייע לטובת מתן של גוון זוהר לפנים, בשל נוגדי החמצון המצויים בו אשר מובילים לא רק להבהרה של כתמי עור אלא גם ליצירה של גוון עור אחיד. אפשר לשלב מוצר זה ביחד עם שמן עשיר כמו למשל שמן E, ובכך ליצור מראה מבריק וזוהר של העור, במינימום מאמץ ועם שימת דגש על ניצול הרכיבים הפעילים המצויים בתוך הסרום.

טיפול בפיגמנטציה

אחת מהתופעות השכיחות ביותר היא כתמים המופיעים על עור הפנים, בעקבות חשיפה ממושכת לשמש, גנטיקה וכן שינויים הורמונליים. סרום הבהרה כמו ויטמין C נועד לסייע לטובת טשטוש של כתמי פיגמנטציה, כאשר אפשר להניח אותו על כתמים באופן נקודתי ולהחדיר אותו בתנועות של עיסוי, ובכך ליצור אפקט של הבהרה, בעקבות שימוש קבוע בסרום שנועד לסייע לטובת טשטוש של כתמים, ויצירה של מראה עור אחיד, קורן ורענן.

הפחתת קמטוטים בעור

הקולגן הוא חלבון המצוי בשיעור גבוה מאוד בעור הפנים. עם התקדמות תהליך ההזדקנות,  קצב הייצור של הקולגן פוחת, ובשל כך מתחילים להיווצר קמטוטים כמו גם ירידה של נפח באזור עור הפנים. מוצר משלים שעשוי לסייע לטובת הפחתת מראה הקמטים הוא הסרום הזה שנועד בין היתר לטובת טשטוש של קמטים, באמצעות חומרים פעילים המצויים בתוך הוויטמין וכן חומצה היאלרונית שהפכה לחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח.

מיצוק העור

סרום ויטמין C יכול לסייע לטובת מיצוק של העור, בשל נוגדי חמצון וכן רכיבים פעילים המצויים בתוך הסרום. לצד שילוב של אבן גוואשה, אפשר להבחין בשינוי של מרקם עור הפנים, ובפרק זמן של מספר שבועות בלבד, להבחין בשינוי המגיע לידי ביטוי במיצוק וגמישות של עור הפנים.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים סרום?

 הפיתוח של ויטמין c מהווה הזדמנות נהדרת לשדרג את שגרת הטיפוח, ובכך להרוויח שפע של יתרונות כמו למשל מיצוק העור, שיקום עור הפנים כתוצאה מחשיפה לשמש וכן טשטוש של סימני ההזדקנות. לפני שמחליטים לבצע רכישה של סרום או כל מוצר טיפוח אחר, צריך להתייעץ עם קוסמטיקאית מומחית לטובת אבחון העור וקביעת תוכנית טיפולים פרטנית מותאמת לסוג עור הפנים, באמצעות פרוטוקול ברור. בשביל לראות תוצאות, רצוי להשתמש בסרום באופן קבוע בשגרת הטיפוח, מתוך מטרה להוביל ליצירה של אפקט מרשים שיניב לכם את היכולת לנצל את היתרונות הגלומים בסרום המהפכני הזה.

לסיכום

דרך האתר של חברת ICONIX תוכלו לבצע רכישה של סרום ויטמין c המבוסס על פורמולה ייחודית שאותה פיתחו במעבדות המותג. מדובר בסרום עוצמתי המשלב גם חומצה אשר נועד לטובת יצירה של חיוניות מחודשת וזוהר טבעי לעור, כאשר מספיקות טיפות בודדות לטובת שיפור מרקם עור הפנים, סגירה של נקבוביות פעורות, הבהרה של כתמי פיגמנטציה וכן מתן של זוהר מידי – במוצר אחד.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות