בעלי חברות ליסינג והשכרה – הכירו את המערכת לניהול עסקאות רכב של תפנית

בעלי חברות ליסינג והשכרת רכבים זקוקים לתשתיות מחשוב איכותיות כדי לנהל את העסק היטב. במסגרת תשתיות אלה, יש שם אחד שכדאי לכם במיוחד להכיר – תפנית והמערכת לניהול עסקאות רכב שהיא מציעה. מה מיוחד בה? ומה היא כוללת שיכול לסייע לכם מאוד?

ERP שמותאם למגזר הליסינג וההשכרה

כיצד מנהלים את פעילות הליבה של עסק בתחום הליסינג והשכרת הרכב? ניתן לגשת לכך דרך כמה גישות:

 • בעזרת תוכנות מדף כלליות? – גישה אחת היא לבחור בתוכנות מדף כלליות מסוגים שונים, כמו מעבדי תמלילים וגיליונות אלקטרוניים. לאחר מכן, לגבש באמצעותן פתרון משלכם. יש עסקים שתוך כדי הקמתם וצמיחתם, מאלתרים בצורה כזו פתרונות לצרכים שונים שלהם. גישה זו עשויה לעבוד, אך לא באופן היעיל ביותר. 
 • בעזרת הזמנת פיתוח תוכנה עבורכם? – גישה נוספת היא להזמין יצירת תוכנה באופן ספציפי עבורכם. מחד, גישה זו עשויה לספק פתרון שמותאם לפרטי פרטים לדרישותיכם. מאידך, זה עשוי לעלות לכם ביוקר! וגם להיות תהליך ממושך ומורכב למדי.
 • באמצעות מערכת ERP? – מערכות Enterprise Resource Planning הן מערכות חזקות מאוד, בשלות ונפוצות בעסקים. הן אכן מתאימות ליישום גם בחברות ליסינג והשכרת רכב. ניתן לרכוש מערכת כזו ואז להתחיל בהתאמתה למגזר המיוחד שלכם ולכם באופן אישי. אך יש פתרון טוב יותר.
 • הפתרון של תפנית – תפנית היא מערכת לניהול ליסינג והשכרת רכבים מסוג ERP, אבל עם שוני קטן ומשמעותי מאוד – היא מותאמת מראש עבור ניהול עסקאות רכב. המערכת מיועדת לעסקים גדולים בלבד והיא מגיעה למעשה בגרסאות למבחר מגזרים עסקיים בולטים. כאשר תרכשו את גרסתה לחברות ליסינג והשכרה, תחסכו לעצמכם את שלב ההתאמה למגזר, עם כל המשאבים שנחסכים באופן כזה.

תכונות בולטות

תפנית מאפשרת בין השאר, לבצע באופן יעיל ומסודר את הפעולות הבאות:

 • ניהול עסקאות – בין אם אלה עסקאות ליסינג, הלוואה כנגד שעבוד רכב ועוד. תוכלו לנהל בקלות פרטי לווים, אמצעי תשלום, מועדי חיוב תשלום וכדומה. תוכלו גם לבצע תהליכים מיוחדים ככל הנדרש, כגון החלפת רכב בעסקה או פריסה מחדש.
 • השכרת רכב – ניהול מסודר של ההזמנות, המכירות, הצעות המחיר שאתם נותנים, חוזי ההשכרה, הסוכנים, ההתחשבנות מול הלקוח, גבייה ועמלות.
 • ניהול צי הרכב – כולל פרטי פרטים חיוניים בהקשר זה, כגון ניהול פרטי רכב עצמו וההיסטוריה של הפעולות שבוצעו לגביו, תוכנית הטיפולים ברכב, התקנות שונות, ביטוחים שבוצעו עבורו, דלקנים, תיעוד תאונות, תיעוד לגבי כביש 6 ועוד רשימה ארוכה של יכולות חשובות.

אלה רק שלוש יכולות בסיסיות וחשוב להדגיש שיש רבות נוספות, כולל ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה, ניהול מרכז השירות, ניהול קשרי לקוחות, ניהול מכירות וניהול פיננסי.

התועלות העסקיות עבורכם

תפנית יכולה לסייע לעסקי ליסינג והשכרת רכב, בכך שהיא

 • באיכות הגבוהה ביותר – פתרון בסט אוף בריד בתחום זה.
 • בשכלול מתמיד – תפנית מקבלת שיפורים ושדרוגים כל הזמן. למעשה, יש מאחוריה כשני עשורים של שיפור מתמשך!
 • מגיעה ממקור יציב ואמין – מאוד חשוב מי פיתח את המערכת. גם עבור התפקוד השוטף שלה וגם מאחר שמערכות כאלה זקוקות לתמיכה טכנית שוטפת. וודאי לאור הקריטיות של מערכת ERP עבור העסק. כך שתשמחו לשמוע, שאת תפנית פיתחה חברת מטריקס, הבולטת והוותיקה.
 • מספקת אינטגרציה מעולה – המערכת אינטגרטיבית מאוד. בין השאר, מאחר שהיא מפותחת כולה במקום אחד.

לסיכום

מערכת שתפורה בדיוק למגזר שלכם, מגורם אמין כמו מטריקס – זהו שילוב מעולה שכדאי לכם להכיר!

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות