רוכשים מקצוע לחיים: מה אפשר ללמוד במכללת רימונים?

מכללת רימונים נחשבת למכללה מובילה מערכת מאוד שהצליחה ברבות השנים להכשיר למעלה משמונת אלפים סטודנטים לתעסוקה במגוון רחב של תחומים, החל מתחום אירוח המלונאות ועד לתחום הקולינריה והאירוח. המכללה אשר ממוקמת בטבריה מספקת מעטפת מקצועית בעבור כל סטודנט אשר מגיע לידי ביטוי גם ביחס אישי וכן בצוות שהם מרצים אשר זמין עבורכם לכל אורך הדרך, עד לקבלת התעודה מקצועית. מה אפשר ללמוד במכללה וכיצד תוכלו לנצל את ההזדמנות לטובת קבלת מקצוע לחיים? כל הפרטים בסקירה הבאה.

מכללת רימונים – כל מה שצריך לדעת

מכללת רימונים הממוקמת בעיר טבריה הצליחה לבסס את שמה בזכות היכולת לפתוח צוהר לעולם שוק התעסוקה, וזאת במסגרת של מגוון מסלולי לימוד אשר כוללים בין היתר: מלונאות, אמנות הבישול, קורסי הסמכה לשף, קוסמטיקה ועוד. מכללת רימונים נוסדה בשנת 1993 בשיתוף ופיקוח של משרד העבודה וכן משרד התיירות, כאשר מאז ועד היום סיימו את הלימודים למעלה מ-8,000 בוגרים ובוגרות, במגוון מסלולי לימוד. כמכללה מובילה בתחומה, היא שמה לה למטרה להעניק את הכשרה המקצועית הטובה והטובה ביותר, וזאת מתוך מטרה לקדם את דור העתיד של העובדים והמנהלים בתעשיות בארץ, ובעולם.

מקדמים את דור העתיד של שוק התעסוקה בישראל

השקפת העולם הזו מעוגנת באמנה את איכות השירות אשר מבוססת על תפיסה עסקית לצד ידע עדכני ומקצועי ביותר אשר נועד להטמיע את התפיסה העסקית אצל כל בוגר במכללה, כחלק מהבנה כי הכשרה מקצועית צריכה להתבצע גם בפן התיאורטי אבל גם בפן המעשי, ובשל כך בוגרי התוכניות לוקחים חלק פעיל במסלול הלימודים, זאת במסגרת של הגשת פרויקט גמר, השתלבות במשרות הנוגעות לתחום הלימודים וכן חשיפה לגורמי מקצוע. היתרון של מכללת רימונים נובע בן היתר בשל הקשרים ההדוקים אותה היא מקיימת ביחד עם מעסיקים בתחומי המלונאות, קולינריה, אירוח ותיירות מכל רחבי הארץ, וזאת מתוך מטרה להוות גשר אשר נועד לסייע לחיזוק הכלכלה הישראלית, באמצעות איוש של בעלי מקצוע מוכשרים אשר קיבלו הכשרה במסגרת הלימודים במכללת רימונים, לצד המשך לימודים לתארים מתקדמים.

אווירה צעירה וסגל מרצים מוכשר

סגל המרצים של מכללת רימונים מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר נותנים דגש במסגרת הלימודים על מענה אישי בעבור כל סטודנט, כאשר שימת הדגש הזו נועדה לספק לכל בוגר תוכנית להשתלב באופן מהיר ויעיל במשרות מבוקשות בשוק התעסוקה, בייחוד על רקע הדרישה ההולכת וגוברת לבעלי מקצוע מוכשרים אשר יכולים לא רק לקדם עסקים וארגונים אלא גם ליצור מענה תעסוקתי שאותו ניתן לנצל גם לטובת השתלבות בשוק הגלובלי. עם צוות מרצים מנוסה לצד אווירה צעירה ותוססת, אין ספק כי מדובר במכללה מובילה אשר מצליחה נסייע לה צעירים כמו גם מבוגרים אשר מעוניינים לבצע הסבת מקצוע לקבל תעודת הסמכה, בהתאם לכך גם להמשיך לתארים מתקדמים, כל זאת מתוך מטרה לקבל את ארגז הכלים הטוב ביותר לטובת השתלבות בענפי תעסוקה מבוקשים.

לסיכום

מכללת רימונים היא מכללה מובילה בתחומה אשר זוכה להערכה רבה בקרב גורמי התעשייה כאן בישראל, זאת בשל מסלולי לימודים אשר כוללים מגוון רחב של פרקטיות מקצועיות לצד התנסות מעשית המתבצעת תוך כדי הלימודים. באתר הרשמי של מכללת רימונים תוכלו לקבל מידע נוסף אודות מסלולי הלימודים, וכן לקבוע פגישה עם יועץ, כל זאת מתוך מטרה להירשם ללימודים, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר ללמוד במוסד לימודים מוביל כמו מכללת רימונים.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות