מקימים אתר לעסק שלכם בפלטפורמת WIX? כך תקדמו אותו נכון

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר בעלי עסקים מחליטים להשקיע בתחום של הקמה וקידום אתרים, דרך פלטפורמה בשם WIX. מדובר בחברה ישראלית אשר הצליחה לפתח פלטפורמה לבנייה של אתר אינטרנט, ללא עלות וללא צורך בניסיון קודם, כאשר נכון להיום מדובר בפלטפורמה המועדפת על בעלי אתרים, הן בשל הנוחות והן בשל היכולת לעצב ולשדרג את האתר בקלות. יחד עם זאת, חשוב להבין כי הקמה של אתר היא לא סוף הסיפור, מאחר וצריך לקדם את האתר לראש תוצאות החיפוש במנוע החיפוש גוגל. כיצד תוכלו לעשות זאת? כל הפרטים בסקירה הבאה.

קידום אתר דרך הפלטפורמה של WIX – כל מה שצריך לדעת

הפלטפורמה שהצליחה לפתח חברת WIX היא פלטפורמה נוחה ופשוטה להקמה של אתר, וזאת בשל תבניות מוכנות כמו גם יכולת להתאים את האתר לצרכים הנדרשים שלכם, הן מבחינת הנראות והן מבחינת התפעול. אולם, בשביל להוביל את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש ובהתאם לכך גם להגדיל את החשיפה כמו גם ההכנסות. מידע מקצועי על קידום אתר wix הוא חיוני בעבור כל בעל אתר, הן בשל הקושי בקידום המתבצע באמצעות שימוש בטכניקות מתקדמות אשר נועדו להוביל ליצירה של תשתית אשר במסגרתה תוכלו לקדם את האתר, ולהוביל לגידול בחשיפה. ייעוץ מקצועי אשר ניתן על ידי חברה המתמחה בתחום של קידום אתרים כמו למשל ריגו לצד העשרת הידע הוא זה שיעניק לכם את היכולת לקבל החלטות נכונות, ולקדם את האתר באופן נכון ויעיל. מהן הטכניקות בהן נהוג להשתמש? להלן מספר דוגמאות.

הקמה של מפת אתר

אחת הטכניקות הטובות ביותר לקידום של אתר WIX  כולל בין היתר ניהול של מפת אתר. מדובר באלמנט אשר נועד לסייע לגוגל להבין את המבנה של האתר ואת הדפים שאתם מוסיפים לאורך הדרך. ניהול של מפה כזו היא בעלת השפעה חיובית מאוד על היכולת לקדם את האתר באופן יעיל בימי מבצעים מיוחדים כמו למשל שופינג איי אל, כאשר אפשר להיעזר במפה של WIX  לטובת עריכה והקמה של מפה אשר משקפת את האתר, והתאם לכך תורמת ליצירה של הליך קידום אפקטיבי.

חווית משתמש איכותית במכשיר הנייד

גוגל החלה בשנים האחרונות לקדם באופן משמעותי אתרים אשר מתאימים את עצמם לגלישה דרך המכשיר הנייד, כחלק מהבנה כי הרגלי הצרכן השתנו באופן משמעותי וכיום מבצעים את החיפוש בעבור שירות/מוצר דרך המכשיר הנייד, ולאו דווקא דרך המחשב. על כן, התאמה של תצוגת האתר למכשיר המובייל הוא בעל משמעות מבחינת הליך הקידום, כאשר היתרון של WIX נובע בין היתר גם בשל היכולת להיעזר בפיצ'ר שדרכו ניתן לערוך בקלות ובקלות את התצוגה של האתר.

הגברת מהירות הטעינה

למהירות הטעינה של האתר יש השפעה ישירה על היכולת שלכם לקדם אותו באופן יעיל. על כן, מומלץ להטמיע כלים כמו למשל wix turbo אשר דרכו ניתן להגביר את זמן הטעינה של האתר, אולם שימו לב כי מדובר בכלי מוגבל יחסית ועל כן התייעצות עם מקדמי אתרים מקצועיים אשר נוקטים בכלים מתקדמים יותר בשביל לשפר את מהירות הטעינה, ובהתאם לכך גם להוביל ליצירה של קידום מוצלח.

לסיכום

הטיפים אותם הצגנו לכם כאן הם רק קצה המזלג בכל הקשור לקידום אתר WIX. באתר של חברת ריגו המתמחה בתחום של קידום אתרים תוכלו  למצוא מדריך מקיף, כמו גם ליצור קשר עם הצוות, מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה שיסגור לכם את הפינות, לטובת קידום יעיל.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות