מרכז גרנות למען ערבות הדדית בישראל: הכירו את פעילות הארגון!

החל מטיפול ביחסים ובתקשורת, דרך אחריות חברתית, להכשרת מטפלים ועד ייעוץ זוגיות ואהבה – מרכז גרנות פועל במטרת ערבות הדדית. הארגון מגיע לקהל יעד עצום בארץ ומעודד אותו להתחבר ולשתף מאמציו בכדי ליצור עולם טוב יותר. בואו להכיר את פעילות ארגון מרכז גרנות!

הקדמה על מרכז גרנות

ארגון מרכז גרנות נוצר במטרה לשפר את העולם שלנו בעזרת ערבות הדדית ומאמצים משותפים של פעילים רבים בארגון. האני מאמין של הארגון מתבסס על התפיסה כי לבעיות משותפות יש אחריות משותפת. העולם שלנו הולך, אט אט, לכיוונים רעים. אינטראקציה בין אישית הופכת, מתחת לאף שלנו, למנוכרת. הימים בהם ערבות הדדית הובילה את תושבי החברה, לאט לאט, מתרחקים מאיתנו. בואו ללמוד על הפעילויות השונות של הארגון וכיצד הוא פועל במטרה ליצור ערבות הדדית בישראל.

מרכז גרנות ערבות הדדית בישראל

קל מאוד להסתכל על העולם כולו. מנגד, קשה מאוד להביא את העולם כולו לפעולה משותפת. עמותת מרכז גרנות הציבה לעצמה מטרה, כבר בהקמתה, להוביל את החברה הישראלית, תוך התמקדות בכלל אזרחיה – למצב של איגוד ותמיכה הדדית. מעל הכול, הארגון שואף לתקן את הקרע שהולך ומתרחב בחברתנו כיום.

בכדי לממש את המטרות הרבות והמאתגרות להשגה שארגון מכון גרנות הציב לעצמו, הארגון, מטבעו מתכנן, מיישם ומפקח על מגוון פעילויות נרחב שמטרתן הממוקדת הינה איחוד החברה הישראלית, יצירת ערבות הדדית ולבסוף שיפור איכות החיים של תושבי ישראל. להלן מספר פעילויות שמבצע ארגון מכון גרנות למען החברה הישראלית:

מרכז גרנות למען שיפור וחיזוק היחסים והתקשורת בין האזרחים בישראל

בכדי לממש את החזון השאפתני של הארגון, הפעילות הראשונה שהוא מבצע הינה שיפור וחיזוק היחסים והתקשורת בין אזרחי ישראל. לפי תפיסתו, אחת הבעיות המרכזיות שקיימות בחברה הישראלית הינה השיח החברתי החריף, אשר מלווה בפילוג ואלימות שמובילים לחוסר הקשבה לאחר. בכדי לתקן בעיה זו, הארגון שואף ליצור דיאלוג בין אזרחים ממעדות וממוצאים שונים בכדי להרחיב את ההיכרות ולהנעים את האינטרקציה בחברה הישראלית. בנוסף, הארגון מפעיל חטיבה שפעילותה הבלעדית הינה קיום ימי עיון, פרסום מאמרים בכתבי עת והפצת מידע רב במטרה לשפר ולחזק את היחסים והתקשרות בין אזרחים בישראל.

מרכז גרנות מכשיר מטפלים

פעילות נוספת שהארגון מבצע במטרה ליצור ערבות הדדית בחברה הינה הכשרת מטפלים רבים במטרה לסיע, לטפל לתמוך ולקדם אוכלוסיות שונות בארץ. הארגון מפעיל חטיבה שלמה שמטרתה הכשרת אנשי מקצוע רלוונטיים למען השגת מטרה זו. הארגון שואף ליצור תשתית בעלת מנעד רחב של אנשי מקצוע בעלי מומחיויות שונות שיכסו את כל צרכי הקהילות בהן יטפלו. בתפיסה שלהן, שיפור מצב כלל האוכלוסיות בארץ תקל על הבאה לערבות הדדית.

מרכז גרנות מקדיש משאבים לטיפול בזוגיות ובאהבה

לפי תפיסת הארגון, זוגיות ואהבה בין בני זוג הם המפתח הבלתי מעורער לשיפורה ולחיזוקה של התקשורת שמתבצעת בתוך החברה הישראלית. בכדי להוביל לערבות הדדית בחברה, הארגון מפעילה חטיבה שמטרתה לתת ייעוץ זוגי ולהפעיל סדנאות רבות – פרטיות וקבוצתיות – שמטרתן לשפר את הזוגיות בין אזרחי ישראל. תחום הזוגיות והאהבה יביא גם הוא, בפוטנציאל, לאושר בקרב החברה הישראלית ובכך יקל על יצירת ערבות הדדית בה.

לסיכום – על ארגון "מרכז גרנות"

ארגון מרכז גרנות פועל במטרה לייצר ערבות הדדית בקרב החברה הישראלית. לפי תפיסתו, מתן עזרה ותמיכה לאוכלוסיות השונות בארץ תוביל לשיפור מצבם הנפשי, הפיזי והרוחני, ובכך יאפשר להם להפנות את האנרגיות שלהם לטובת יצירת ערבות הדדית ושיפור איכות החיים של אזרחי המדינה והאוכלוסיות השונות.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות