מתברגים בצמרת ענף ההייטק: חברת אמדוקס מגייסת!

תחום ההייטק נחשב לאחד מהתחומים המבוקשים ביותר לתעסוקה, אם לא המבוקש ביותר. תנאי העבודה המצוינים, הטבות לעובדים לצד משכורות שיכולות להיות כפולות מאשר המשכורת הממוצע במשק מושכים יותר ויותר צעירים כמו גם מבוגרים אשר מעוניינים להשתלב בתחום. אם גם אתם רוצים להגשים את החלום, אפשר ואף רצוי לבחון את המשרות שמציעה חברת אמדוקס הנחשבת לאחת מהחברות היציבות והמבוקשות ביותר בתעשייה. מהן המשרות שיאפשרו לכם להתבגר בצמרת ענף ההייטק? להלן הפרטים.

אמדוקס מגייסת – ואתם יכולים לנצל את ההזדמנות

חברת אמדוקס היא חברה אשר נוסדה בישראל בשנת 1982, ומתמחה בתחום התוכנה. החברה מתמחה בפיתוח של תוכנות לצד שירותים הניתנים למערכות החיוב של לקוחות, לצד ניהול קשרי לקוחות במגזר העסקי והציבורי. בשנים האחרונות הצליחה אמדוקס להרחיב את הפעילות שלה גם מעבר לישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בהקמה של מרכזי פיתוח במדינות כמו למשל ארצות הברית, ברזיל כמו גם הודו. מדובר בחברה אשר מפגינה יציבות מאז הקמתה, ועל כן גם נחשבת למבוקשת מאוד בעבור בעלי מקצוע המתמחים בתחום התוכנה, לצד מי שרוצה להשתלב בתחום ההייטק בפרט. עבודה באמדוקס מהווה הזדמנות מצוינת להשתלב בליבת העשייה, כאשר לאחרונה פרסמה החברה שורה של משרות במגוון רחב של תחומים, החל מניהול ועד בדיקת תוכנה.

בין המשרות שאליהן החברה מגייסת ניתן למנות בין היתר מנהלי פיתוח, מנהלי פרויקטים, שיווק ומכירה לצד משרות אדמיניסטרציה אשר יכולות להתאים מאוד בעבור צעירים כמו גם מבוגרים חסרי ניסיון בתחום. בסניפים השונים של אמדוקס כאן בישראל אפשר למצוא כבר עכשיו משרות פתוחות ולהגיש בקשה, כל זאת מתוך מטרה להתחיל את תהליך המיון אשר בסופו ניתן יהיה להוביל ליצירה של קריירה משגשגת בחברה מובילה המציעה לעובדיה תנאים מצוינים לעבודה, כפי שנסביר כעת.

הזדמנות שאסור לפספס

להשתלב בתחום ההייטק הוא רצון משותף ללא מעט ישראלים אשר מבינים כי הקידמה הטכנולוגית כמו גם הביקוש הרב לידע של החברות הוא זה שהופך אותן לנחשקות, לא רק בעבור מהנדסים ומנהלי תוכנה אלא גם בעבור כל מי שרוצה להיכנס ולהשתלב בענף ההייטק. היתרון של אמדוקס ביחס לחברות הייטק אחרות נובע בן היתר מה היחס לעובד אשר מגיע לידי ביטוי במסגרת של פעילות רווחה, ארוחות מסובסדות, הענקת מתנות לציוני דרך משמעותיים בחיים. בנוסף, החברה מקפידה ליצור בעבור העובדים סביבת עבודה מפרה הכוללת בין היתר ימי עיון, הרצאות, ימי כיף ועוד. זאת ועוד, אמדוקס מעניקה לעובדיה הטבות כמו למשל ביטוח רפואי וכן מעטפת אישית המותאמת בעבור כל עובד ברמה האישית, מה שיוצר סביבת עבודה יציבה, מפרה ובעלת פוטנציאל אדיר להשתלבות והתבגרות בתפקידים בכירים בחברה, גם כאן בישראל וגם בסניפים בכל רחבי העולם. על כן, היקף הגיוס הנרחב שהחברה כעת מבצעת הוא בעל משמעות מבחינת היכולת להשתלב בחברה, ובכך ליצור אופק קריירה אשר מאפשר לכם להגשים את עצמכם גם בפן המקצועי, אבל גם בפן האישי, כחלק מהבנה כי אמדוקס היא חברה הדוגלת בערכים חיוביים שהפכו אותה לאחת מהחברות המובילות והמוערכות ביותר בענף.

לסיכום

חברת אמדוקס יוצאת כעת במבצע גיוס עובדים נרחב, במגוון רחב של משרות. דרך האתר של חברת dialog תוכלו לקבל מידע מורחב אודות התנאים והמשרות שהחברה מעניקה לעובדיה, כמו גם להגיש קורות חיים למשרות פתוחות, כל זאת כחלק מיצירה של מענה המאפשר לכם להתקדם ולהשתלב בחברה ציבורית מבוססת המעניקה לכל עובד מעטפת מקצועית ואישית לכל אורך הדרך.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות