מגלים את המקום הנמוך בעולם: 5 אטרקציות שוות במיוחד לנופשים בים המלח

ים המלח נחשב ובצדק לאחד מהאתרים האהובים ביותר על ידי הישראלים כמו גם תיירים מעבר לים, וזאת בשל היכולת להתפנק ולנוח במקום הנמוך ביותר בעולם. אם גם אתם מתכננים לבקר בקרוב בים המלח ביחד עם בני משפחה או אפילו קבוצה של חברים, אפשר בהפרתו לנצל את ההזדמנות ולשלב בנופש שלכם אטרקציות שוות במיוחד. מהן חמשת האטרקציות שאסור לכם לפספס? להלן הפרטים.

עין בוקק

אחת מהאטרקציות הבולטות והכיפיות ביותר בים המלח הוא ללא ספק נחל בוקק. מדובר במסלול אשר יכול להתאים גם בעבור מבוגרים וגם בעבור צעירים, כאשר ניתן להגיש בקלות לאזור ואפילו ללא צורך ברכב פרטי, בשל הגישה הנוחה. אם כבר יוצאים לטיול בים המלח, אין ספק כי ביקור בבריכות של עין בוקק מהווה הזדמנות נהדרת לשדרג את הנופש, כאשר אפשר לנצל את הביקור לא רק לשכשוך בבריכות, אלא גם לצאת למסלול הליכה הנמשך כשלוש שעות ומתאים מאוד בעבור מי שרוצה לנצל את השהות לטובת סיור באזור קסום ויפהפייה כמו האזור הזה.

 פארק לאומי מצדה

אתר מרהיב אשר יכול לספק לכם מענה מבחינה היסטורית ותרבותית הוא הפארק הלאומי מצדה. מדובר בפארק שהיה המעוז האחרון של לוחמי החירות מול הצבא הרומי, כאשר בפארק מצדה תוכלו לראות שרידים של ארמונות פאר לצד אטרקציה מהנה בדמות של רכבל אשר ממנו ניתן להשקיף אל עבר הנוף עוצר הנשימה. בנוסף, אפשר לנצל את ההזדמנות ולצאת לטיול בשביל הנחש, כל זאת מתוך מטרה לשדרג את הטיול ולהפוך אותו למהנה, כחלק מטיול המתבצע באתר תיירותי ובעל היסטוריה עשירה ותרבותית מהמעלה הראשונה.

טיול ג'יפים

אחד מהטרנדים החמים של בשנים האחרונות כולל יציאה לטיול ג'יפים בזמן חופשה, כאשר לנופשים בים המלח מחכה חוויה עוצרת נשימה בדמות של טיול אשר מתבצע על הדיונות ובמסגרתו אתם יכולים לנהוג בעצמכם בג'יפ או באמצעות נהג אשר צמוד אליכם לאורך כל הטיול. ניתן לנצל את האטרקציה הזו לטובת עצירה בנקודות תצפית מרהיבות, ובכך להוביל ליצירה של נופש בלתי נשכח אשר משלב גם אטרקציה בולטת שיכולה להשתלב באופן מושלם בעבור כל מי שרוצה להתרענן ולצאת משגרת הנופש, בין אם מדובר במשפחות עם ילדים קטנים ובין אם מדובר בזוגות שרוצים לנצל את האווירה הקסומה לטובת טיול מהנה ואתגרי.

הגן הבוטני

רבים אינם יודעים זאת אבל בסמוך לים המלח נמצא הגן הבוטני. מדובר באטרקציה מיוחדת מאוד אשר מאפשרת לכם לצאת לסיור מודרך בגן אשר כולל מגוון רחב של צמחיה אשר כוללת עצים כמו גם צמחים אשר מבוססים על תכנון וגינון שבו הושקעו מאמצים רבים לצד בריכות גידול, וכן שטחי חקלאות. דרך האתר הרשמי של עין גדי ניתן לבצע הזמנה של סיור מודרך או לטייל באופן עצמאי, ובכך להוביל לניצול מקסימלי של הזמן אשר מתבצע במסגרת של שהות בגן יפהפייה וקסום שיעניק לכם שקט ושלווה.

עינות צוקים

שמורת טבע קסומה אשר מהווה הזמנות נהדרת לשדרג את הנופש שלכם, וזאת בשל פיסה של גן עדן אשר טבולה בעצים לצד יכולת לצאת לטיול אשר כולל גם מים מתוקים לצד יכולת לראות במגוון רחב של בעלי חיים אשר מתגוררים באזור. דרך האתר של רשות הטבע ניתן לבצע הזמנה של כרטיסים, בימים שבהם הפארק פתוח לציבור.

לסיכום

אם אתם בדיוק מתכננים לצאת לנופש בים המלח, אין ספק כי כעת זו ההזדמנות לשלב את האטרקציות אותן הצגנו לכם כאן, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של חוויה בלתי נשכחת ומהנה במיוחד.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות