שווה הצצה: מה תוכלו לקנות באתר 12Buy?

אתרי קניות באינטרנט הם להיט מודרני מתמשך ומסיבות טובות. מבין האתרים הישראליים מסוג זה, אתר 12buy מעניין במיוחד, עבור עסקים וגם לאנשים פרטיים. מדוע? 

התמחות מיוחדת, מוצרים שימושיים לכל

אתר זה מתמקד בתחום מומחיות ספציפי וזה "סודו" העיקרי. תודות לכך, הוא עשוי להיות חשוב ואטרקטיבי במיוחד לעסקים. עם זאת, מסיבה זו גם יש בו אוסף מוצרים, אשר יעניין למעשה כל אחד. איך זה הולך ביחד? באילו מוצרים מדובר? אתר 12buy מתמקד בנישה המיוחדת של מוצרים ממותגים לעסקים. זה אומר מוצרים שעסקים רוכשים בכדי לתת כמתנות לעובדים. רוב המתנות האלה, מיועדות לשימוש בחיי היום יום. לכן, כפי שהסברנו, הן יכולות לעניין לא רק עסקים, אלא כל אחד! לא מדובר סתם בתפזורת מוצרים אקראית, אלא בבחירת מוצרים נקודתית וחכמה – רק מה שמשתלם לעסקים ופופולארי אצל מקבלי המתנות הממותגות האלה. כמובן, הכל צריך גם להתאים גם לביצוע "מיתוג" בהתאם לדרישות העסק והחנות מספקת גם שרות זה. 

עוד על האתר

 • לעובדים, לקוחות וכנסים – האתר ממוקד במתנות ממותגות, שהן בעיקר לעובדים, אך עשויות להיות גם עבור כנסים או לקוחות העסק.
 • מקומי וגם מחו"ל – האתר נותן עדיפות לתוצרת ישראלית, אך במקביל, גם מייבא מחו"ל לפי הצורך. בין השאר, תוכלו למצוא בו מוצרי מותגים בינלאומיים בולטים, כגון JBL, בלנדסטון, מולסקין ועוד. 
 • מתאים לכל עסק – אם חשובה לכם כעסק גישה ידידותית לסביבה, ברכישה מאתר זה אתם מכוסים. ערכים חברתיים למיניהם? מכוסים כנ"ל. הכול נבחר "אחד אחד", כאשר צוות האתר בוחר רק את המוצרים שמתאימים לתפיסת עולמם.

אז מה תוכלו לקנות בו?

המוצרים באתר 12buy זמינים בכמה קטגוריות. אם כי מטבע הדברים, חלק מהמוצרים מתאימים ליותר מקטגוריה אחת. הקטגוריות הראשיות הן:

 • עונות וחגים – אם מחפשים מתנות לעובדים עבור חגים ספציפיים, זו הקטגוריה הראשונה שכדאי לבדוק. כך גם לגבי בחירת מוצרים, בהתאם לעונות השנה השונות. למשל כובע צמר איכותי או בקבוק חם, אשר יתאימו כמובן לחורף.
 • בקבוקים – עסקים רוכשים פעמים רבות בקבוקים כמתנות ממותגות. למה דווקא בקבוקים? מחד, אלה מוצרים שימושיים מאוד, שעשויים להימצא אצל מקבלי המתנה בבית או בעבודה או בדרכים. כלומר, כמעט בכל זמן ומקום! מאידך, זהו מוצר שקל להציג עליו גרפיקה וטקסט של העסק. כמו כן, הוא יכול לשלב מחיר נוח מאוד, עם מראה נאה בהחלט. כל זאת, הופך את הבקבוקים לפלטפורמה מצוינת למיתוג מעסיק במסגרת מתנות. כך המידע עליכם יגיע למקומות רבים, הבקבוק יוצב על שולחנות וכדומה – פרסום לא רע, במחיר נמוך מאוד!
 • כוסות וספלים – גם כוסות וספלים מספקים תועלות דומות, על פי אותם העקרונות. אם כי אופי השימוש בהם שונה מעט.
 • גאדג’טים – סביב עולם הלפטופים או שמיעת המוזיקה (אוזניות), יש לא מעט גאדג’טים שימושיים. עזרים קטנים, אשר מסייעים להפיק את המיטב מהמוזיקה, לשדרג את נוחות השימוש בלפטופ ועוד.
 • לייפסטייל – זו היא קטגוריה רחבה למדי, עם קטגוריות משנה עשירות בפני עצמן, כמו טיולים, כושר וטיפוח.
 • טיסות ונסיעות – בין אם העובדים שלכם נוסעים במסגרת עבודתם למקומות שונים או בחייהם הפרטיים, מתנות לנושא זה שימושיות במיוחד. זאת, מאחר שבכל נסיעה כזו צריך לבחור בקפידה מה לקחת ויש פתרונות ייעודיים לעולם הנסיעות, אשר מקלים מאוד על הנוסעים.
 • תיקים – שימושיים תמיד בחיי היום יום, למגוון מטרות.
 • הלבשה – חולצות, סווטשרטים, מעילים, כובעים ואביזרים שונים.

לסיכום

לא חייבים לרכוש הכל מחו"ל או תוצרת סין! יש גם חנויות מקומיות מצוינות וכפי שהבנתם, 12buy היא דוגמה טובה לכך. כעסק או כאנשים פרטיים, כדאי לכם להכיר ולנסות אותה. 

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות